pl. Konesera 6

Dla wszystkich tych, którzy chcą więcej

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Termin zakończenia budowy: 2019 r.

Powierzchnia: 315 m 

Miejsca parkingowe: ogólnodostępne

Status obiektu: do wynajęcia

Biuro 315 m2 ( przeznaczone na wynajem)

Adres: pl. Konesera 6 lok. B2, 03-736 Warszawa

W skład powierzchni wynajmowanej (315 m2) wchodzą: biuro (218 m2), sala spotkań (20m2), powierzchnie socjalne (stołówka, toalety męska i damska, pomieszczenie gospodarcze, magazynek, korytarz).

Wyposażenie:

Powierzchnia biurowa jako open space z możliwością wydzielenia dodatkowych pomieszczeń wg uzgodnień z Najemcą; posadzka – wykładzina dywanowa; instalacja elektryczna z licznymi gniazdkami w ścianach i dodatkowymi w podłodze; sieć komputerowa rozciągnięta w całym biurze podłączona do dwóch szaf RACK; do lokalu doprowadzony światłowód gotowy do użytku, Najemca we własnym zakresie podpisuje umowę z dostawcą Internetu (w budynku operatorem jest Supermedia); ściany malowane na biało, sufit – pomalowany na ciemny kolor, bez sufitu  podwieszanego; Pomieszczenia klimatyzowane z wentylacją mechaniczną; Oświetlenie LED.

Sala konferencyjna – przygotowana do spotkań dla 8 osób, klimatyzowana, z wyświetlaczem na monitorze TV. Wejście do Sali bezpośrednio z Recepcji.

Recepcja współdzielona z właścicielem lokalu – KCD; sieć IT recepcjonistki podłączona z siecią biurową.

Pomieszczenie socjalne wyposażone w stół, krzesła, lodówkę z zamrażarką, ekspres do kawy, mikrofalę, czajnik elektryczny, zmywarkę, szafki kuchenne.

Istnieje możliwość zaadoptowania magazynku na toaletę np. dla niepełnosprawnych wraz z prysznicem.

Pomieszczenia są dostępne od zaraz, obecnie jednak sa wynajęte.

Warszawski Koneser to pierwsze kulturalno- rozrywkowe centrum, zlokalizowane na Warszawskiej Pradze w zabytkowej Wytwórni Wódek „Koneser”. W nowoczesnej przestrzeni znajdują się liczne restauracje, galerie sztuki a także centrum fitness i nowo otwarty Hotel Moxy Warsaw Praga.

Koneser to jedna z najbardziej atrakcyjnych biznesowych lokalizacji Warszawy, idealnie łącząca pracę z rozrywką i życiem kulturalnym miasta.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 509 997 762
e-mail: w.jenny@kingcross.com.pl 

Pobierz ulotkę